Accident la Bunești: o șoferiță a fost extrasă din mașină de pompieri după ce a ieșit de pe carosabil

O femeie de 46 de ani a ajuns la spital în urma unui accident rutier produs marți dimineață, 2 iunie, în apropierea localității Bunești, după ce autoturismul pe care îl conducea a ieșit în afara părții carosabile. Potrivit informațiilor transmise de Inspectoratul pentru Situații de Urgență Cluj, pompierii din cadrul Punctului de Lucru Gherla au intervenit la fața locului în jurul orei 05.00. Salvatorii au găsit un autoturism ieșit de pe carosabil, iar șoferița nu a reușit să iasă singură din mașină. Pompierii au extras femeia în siguranță și au…